Agencja
Interaktywna

wszystko dla Internetu

Agencja
Interaktywna

ŁEB DESIGN 
Wdrażamy rozwiązania IT

ponad 20 lat doświadczenia

Młotkiem Siekierą Wkrętakiem

,co nam wpadnie pod łapę

Kim Jesteśmy?

Dokąd zmierzamy?

Twój sukces naszym celem
Nasz cel Twoim sukcesem

Jesteśmy w sieci od stuleci. Pochodzimy z czasów przed internetowych ale mamy nadzieje dożyć czasów postinternetowych. Kiedyś pracowaliśmy, potem robiliśmy to lepiej. Teraz działamy dobrze, szybko, z należytą starannością, dobrą wiarą, wytrwałością, znawstwem, biegłością i kompetencjami. Nie ma rzeczy niemożliwych – rozbijamy głową mur.

Nasze Zasady

W Działaniu Stanowczość

W Klęsce Hart Ducha

We Współpracy Dobra Wola

Dla Was:


Nie jesteśmy gołosłowni, ani nago wyrazowi.

Oferujemy garnitur usług IT. Od najprostszych rozwiązań biurowych i sieciowych, wdrożeń oprogramowania biznesowego po tworzenie niszowych i wyspecjalizowanych aplikacji dla przedsiębiorstw, instytucji, urzędów, rządów, szkół i uczelni.

Pracę traktujemy jak przygodę. Uczymy się na cudzych błędach oraz nauczamy innych własnymi sukcesami.

Układ z nami to nie jest gra o sumie zerowej. To uczciwa wartość dodana, która procentuje.

3_granaty

Jutro Już Dziś

1. Treść 2. Forma 3. Technologia

– Wyznajemy wiarę w WEB 2.0 – drugą generację Internetu.
– Wyznajemy nadrzędność treści nad technologią.
– Chmura komputerowa jako standard daje nam uzasadnioną pewność siebie.
– Łamiemy złe reguły. Przeciwstawiamy się niemądrym zasadom.
– Działamy w sposób, który trudno nazwać zupełnie nienagannym.
– W wieloboju informatycznej egzystencji dążymy do doskonałości w każdej dyscyplinie.
– Rozwaga, wiedza, solidność, temperament i zdecydowanie prowadzą nas do pomyślnych skutków.

Skuteczna i Efektywna Współpraca

Na Długie Lata

Fachowcy

Polegamy na swojej wiedzy i doświadczeniu, jednak bez żalu rezygnujemy z tych atutów godząc się z naturalnym postępem, czyniącym to co wczoraj było dobre, dziś bezużytecznym. Stosujemy najlepsze rozwiązania w przekonaniu, że to się w rezultacie opłaca. Porażki przyjmujemy z pokorą, sukcesy traktujemy z dystansem

Wizjonerzy

Używamy właściwości materii, energii oraz obiektów abstrakcyjnych, do tworzenia narzędzi ułatwiających, pozyskiwanie, przetwarzanie, przesyłanie, selekcjonowanie, przechowywanie, zabezpieczanie i prezentowanie informacji pochodzących od ludzi, którzy nimi dysponują, w służbie tych, którzy nimi zarządzają. Wierzymy, że zbliżamy się do obiektywnego poznania i komplementarnego zrozumienia istoty rzeczywistości, na drodze do harmonijnego świata.

Wynalazcy

Wnikliwi w rozróżnianiu rzeczy na pozór jednakowych, kojarzący rzeczy na pozór ze sobą nie związane. Krytyczni w rozpoznawaniu prawd i fałszów mających pozory prawd. Poszukujący najtrafniejszych rozwiązań. Z wiarą nadającą marzeniom wymiar prawdopodobieństwa zamieniamy je w plany. Docieramy tam, gdzie nikogo jeszcze nie było, powodowani intencją, aby świat stał się odrobinę lepszy a życie znośniejsze.

Najlepsi Ludzie Robią Najlepsze Rzeczy

Robert Jaruga
jaruga1
Artur Kędzierski
Kędzierski Artur21
Dimitrios Tarsudis
dimitrios1

PREZES

Rozległa wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie rozwoju aplikacji webowych. Biegła znajomość kilku platform programistycznych. Pomysłodawca kilku znaczących projektów informatycznych. Publicysta wiodących tytułów prasy informatycznej i nie tylko. Audytor IT.

Specjalista SEO

Poparta szerokim doświadczeniem wiedza w zakresie filozofii Internetu Drugiej Generacji. Specjalista SEO. Wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami sieciowymi w oparciu o metodologię programowania zwinnego. Wszechstronna wiedza z zakresu praktyki biznesowej w Polsce i Stanach Zjednoczonych

WEB Deweloper

– pisany wielkimi literami. Zna więcej języków programowania niż jest naturalnych języków w Europie. 15 lat doświadczenia przy klawiaturze. Z zamiłowania, pochodzenia i nazwiska Grek Starożytny. Polak z urodzenia.
REKLAMA

Zrealizowane Projekty

Dotrzyj do Klientów - Marketing Sieciowy

Możesz produkować najlepsze na świecie długopisy, żelki, napalm, krem do opalania i zbankrutować. Być doskonałym adwokatem, doradcą podatkowym, księgowym i nie odnosić sukcesów. Mieć najlepszy hotel, zakład fryzjerski, siłownię lub gabinet SPA i nie mieć klientów. Dlaczego? Ponieważ nie ma Cię na pierwszych dziesięciu miejscach w wyszukiwarkach. Zmieniamy takie sprawy

W trakcie trwania umowy, w 9 miesięcy od implementacji, gwarantujemy Ci miejsce w “TOP – 10” , dla wyszukiwarek BING I GOOGLE , po wpisaniu słów kluczowych dla miast:

Warszawa
Olsztyn
Kraków
Gdańsk
Łódź

Bydgoszcz
Białystok
Szczecin
Toruń
Lublin

Bielsko-Biała
Pruszków
Rzeszów
Piastów
Ursus

Grodzisk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki
Legionowo
Żyrardów
Ostróda

Góra Kalwaria
Piaseczno
Kołobrzeg
Garwolin
Grójec

Pozycjonujemy i gwarantujemy czołowe wyniki dla witryn internetowych administrowanych przez nas w Wielkiej Brytanii, według słów kluczowych i lokalizacji w Londynie i Yorkshire.
Podobnie dla witryn w Szwecji pozycjonowanych w lokalizacjach: Skåne län; Blekinge län; Kronobergs län; Kalmar län; Hallands län
Dla witryn administrowanych w Stanach Zjednoczonych – NIESTETY NICZEGO NIE GWARANTUJEMY.

Pisz zanim zlikwidują alfabet !

… ale jeżeli wolisz rozmawiać zadzwoń

+ 48 668 935 668 / + 48 22 723 65 92