trybut123

trybut.net.pl

Witryna internetowa trybut.net.pl

   to portal społecznościowy adresowany do doradców podatkowych i ich klientów. W założeniu wszystkich przedsiębiorców, zmagających się z nadmierną komplikacją, opresyjnością, niewiedzą i sobiepaństwem polskiego systemu fiskalnego.

Oprócz najświeższych informacji z rzeczywistości podatkowej (zmiany przepisów, nowelizacje, wyroki sądów administracyjnych, interpretacje podatkowe Krajowej Administracji Skarbowej, glosy do orzeczeń sądowych) portal łączy potrzebujących porady podatkowej przedsiębiorców z zarejestrowanymi w systemie doradcami podatkowymi.

Łączy problemy podatkowe z ich rozwiązaniami, nie na bazie teoretycznych omówień w formie akademickich rozpraw ale na zasadzie zdobytego w podobnych kazusach doświadczenia. Problemy są podobne. Prawie na pewno z konkretnym się już ktoś, gdzieś zmagał. Chodzi o to aby znaleźć właściwego człowieka, który już wie a nie zgaduje.

Inwestor

Inicjatywa jest finansowana przez grupę doradców podatkowych oraz biur rachunkowych. Namierzona na pozyskanie nowych klientów.

Integrację rozproszonego środowiska podatkowego, które zmaga się ze zorganizowaną maszynerią aparatu skarbowego państwa i samorządów.

Możliwość komentowania została wyłączona.