Jakość Zostanie o Cenie Zapomnicie

Orientacyjnie, w przybliżeniu, do negocjacji

Cennik :

WITRYNY FIRMOWE

Propozycja dla małych firm. Gabinety stomatologiczne, zakłady fryzjerskie, kwiaciarnie, serwisy samochodowe etc. Witryna responsywna z systemem zarządzania treścią składająca się z 5-6 stron. Łatwa w rozbudowie. Technologie zgodne ze standardami WEB 2.0. Zapewniamy redakcję treści oraz materiały fotograficzne. 6 miesięcy bezpłatnej administracji. Czas realizacji ok. 3 tygodni. Zapewniamy własny hosting.

WITRYNY KORPORACYJNE

Oferta skierowana do większych przedsiębiorstw, które oprócz zaistnienia w sieci muszą w prosty sposób komunikować się z klientami.Technologia WEB 2.0.Pełna responsywność.Zapewniamy redakcję treści oraz materiały fotograficzne.Objętość do 12 stron.System zarządzania treścią.Łatwa rozbudowa merytoryczna oraz możliwość dodawania specyficznych funkcjonalności. Analityka sieciowa.System mailingowy.8 miesięcy bezpłatnej administracji.Czas realizacji ok. 7 tygodni.Hosting uwzględniony w cenie.

PLATFORMY SPRZEDAŻOWE

Rozwiązanie dla e-handlu.Witryna firmowa z panelem sprzedażowym, pozwalającym na proste, nie wymagające umiejętności programowania eksponowanie produktów wraz z zarządzaniem płatnościami i stanami magazynowymi.Kompatybilność ze wszystkimi rozmiarami ekranów urządzeń końcowych.Zgodność ze standardami WEB 2.0.Asysta powdrożeniowa do 2 miesięcy.Kolejne etapy administracji według oddzielnej umowy. Czas realizacji około 2 miesięcy.Hosting nie uwzględniony w cenie.Koszt w zależności od projektowanego obciążenia serwera.Materiały fotograficzne i redakcja treści na życzenie

PORTALE MIEJSKIE

Nadążając za długofalową polityką Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, związaną z tworzeniem jednolitej informatycznej architektury państwa, zdefiniowaną w dokumencie „Polska Cyfrowa”, oraz nową ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, DOBOROWA.com.pl przygotowało zgodną z duchem i literą owych dokumentów ofertę skierowaną do jednostek samorządu terytorialnego.Realizujemy projekty miejskich, gminnych, powiatowych witryn internetowych wraz z softwarowym zapleczem zarządzania infrastrukturą samorządową, według standardów WEB 2.0.Zapewniamy administrację wdrożeniową i powdrożeniową.Asystę redakcyjną i merytoryczną.Zmieniamy wizerunek Polski wobec Internautów całego Świata.

WDROŻENIA SYSTEMOWE

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania IT wiodących twórców oprogramowania biznesowego i administracyjnego między innymi: Oracle, SAP, Comarch, Microsoft w zakresach oprogramowania dedykowanego planowaniu zasobów przedsiębiorstwa ERP, zarządzaniu relacjami z klientami CRM oraz metodologii podejmowania decyzji w oparciu systemy symulacyjne i optymalizacje klasy ASP (Advanced planning and scheduling).Implementujemy w oparciu o rozwiązania fabryczne lub autorskie, systemy technologii importu, przetwarzania i składowania danych, zarządzania, eksploracji oraz wyszukiwania informacji.Jesteśmy wyznawcami chmury jako nieodwracalnej konieczności w rozwoju inżynierii IT.… Z poświęceniem i kompetencją skalujemy rozwiązania typu: platforma jako usługa (Platform as a Service PaaS), oprogramowanie jako usługa (Software as a Service SaaS), infrastruktura jako usługa (Infrastructure as a Service IAAS).Wchodzimy w obszar uczenia maszynowego z wykorzystaniem otwartej technologii chmurowej IBM Watson.

REDAKCJA TREŚCI

Opracowujemy merytorykę przekazu sieciowego w oparciu o tradycyjne osiągnięcia logiki formalnej, doskonałą znajomość języka polskiego oraz grafikę o wymiarze artystycznym.Przygotowujemy kampanie w kanałach komunikacji tekstowej, społecznościowej i alternatywnej. Jesteśmy przekonywujący, wiarygodni i perswazyjni.Posiadamy ogromne doświadczenie w kampaniach mailingowych.Nasze INFOLISTY – naprawdę dają się czytać.