Jacy Jesteśmy

ponad 20 lat doświadczenia

Jacy Jesteśmy?
20 lat
doświadczenia

Sukces nigdy nie jest ostateczny

Porażka nigdy nie jest totalna

Liczy się tylko odwaga

Robimy to Samo, co Inni

Tylko Odrobinę Lepiej

Jesteśmy zespołem osiągającym ponadprzeciętne wyniki w wieloboju zawodowej egzystencji. Dzieje się tak ponieważ, ponad zdolności programistyczne, lingwistyczne, graficzne, kwalifikacje prawne i inżynierię finansową przedkładamy zdrowy rozsądek.

 

Nigdy nie kapitulujemy. Zawsze odbieramy telefony. Tylko niekiedy nie odpowiadamy na maile.
Doprowadzamy sprawy do końca, nie licząc zysków ani strat. Choć z tych ostatnich przychodzi niekiedy tłumaczyć się przed skarbówką.


Pracę traktujemy jak przygodę. Uczymy się na cudzych błędach oraz nauczamy innych własnymi sukcesami.

Układ z nami to nie jest gra o sumie zerowej. To uczciwa wartość dodana, która procentuje.

Kluczowi Pracownicy

Robert Jaruga
jaruga1

PREZES

Rozległa wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie rozwoju aplikacji webowych. Biegła znajomość kilku platform programistycznych. Pomysłodawca kilku znaczących projektów informatycznych. Publicysta wiodących tytułów prasy informatycznej i nie tylko. Audytor IT.
Dimitrios Tarsudis
dimitrios1

WEB Deweloper

– pisany wielkimi literami. Zna więcej języków programowania niż jest naturalnych języków w Europie. 15 lat doświadczenia przy klawiaturze. Z zamiłowania, pochodzenia i nazwiska Grek Starożytny. Polak z urodzenia.
Rafał Wereszczaka
wer1

Pijarowiec

odpowiedzialny za realizację projektów, które wymagają zarówno kreatywnego podejścia, jak i strategicznego planowania. Jego umiejętności analityczne i zdolność do skutecznego przekazywania informacji czynią go kluczową postacią w naszym zespole. Pracocholik, czekoladocholi. Zerwał z alkoholem.
Artur Kędzierski
Kędzierski Artur21

Specjalista SEO

Poparta szerokim doświadczeniem wiedza w zakresie filozofii Internetu Drugiej Generacji. Specjalista SEO. Wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami sieciowymi w oparciu o metodologię programowania zwinnego. Wszechstronna wiedza z zakresu praktyki biznesowej w Polsce i Stanach Zjednoczonych

Strategiczne Kompetencje

KOMUNIKATYWNOŚĆ 96%
ZADOWOLENIE Z ŻYCIA 99%
EMPATIA 63%
INTELIGENCJA TECHNICZNA 84%
I HUMANISTYCZNA 66%
INTUICJA 93%