dr warlecki1

drwarlecki.com.pl

Witryna internetowa drwarlecki.com.pl

  Projekt witryny wraz z infrastrukturą informatyczną w zakresie systemów CRM i ERP dla firmy zajmującej się specjalistycznymi wdrożeniami informatycznym klasy B2B.

Prace koncepcyjne i wdrożeniowe, czytelnego sposobu prezentowania oferowanych rozwiązań, w sposób  zrozumiały dla osób niezwiązanych z  branżą IT.

Zamawiającym była firma zagraniczna, planująca wejście na rynek polski, pod nową marką, z usługami z zakresu implementacji i developingu systemów biznesowych opartych o oprogramowanie uznanych producentów światowych.  Oferująca  usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, głównie branży produkcyjnej.

Zakotwiczenie nowego przedsiębiorstwa na rynku polskim, dotaracie do nowych klientów ze sprawdzonymi, aczkolwiek umiarkowanymi cenowo rozwiązaniami informatycznymi.

Jedną z kluczowych zalet witryny jest jej wysoka optymalizacja pod kątem SEO. Przekłada się to na lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Przyciąga nowych klientów. Zastosowanie nowoczesnych technologii, takich jak HTML5, CSS3 oraz JavaScript, sprawia, że strona jest funkcjonalna, ale również atrakcyjna wizualnie.

Przedsiębiorswo

Dr Warlecki sp. z o.o. zamówił wdrożenie rozwiązań ułatwiających relacje z klientami klasy CRM oraz zarządzanie aktywami przedsiębiorstwa klasy ERP.

Uwspółcześnienie obecności przedsiębiorstwa w sieci. Stworzenie nowoczesnej, przejrzystej, czytelnej i zrozumiałej witryny internetowej wraz z łatwym systemem zarządzania treścią.

Responsywność i kompatybilność aplikacji webowej ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi i niemobilnymi.

Łatwe dodawanie dodatkowych funkcjonalności takich, jak platforma sprzedażowa lub moduły kalkulacyjne.

Możliwość komentowania została wyłączona.